Hande Yener Benden Bir Tane Daha Yok mp3 zil sesi indir

Hande Yener Benden Bir Tane Daha Yok mp3 zil sesi indir

Zil Sesi indir: Hande Yener Benden Bir Tane Daha Yok mp3 zil sesi indir
Telefon zil sesleri: iphone - xiaomi - android - ios - samsung - oppo - huawei - OnePlus - Vivo telefon mp3 zil sesi indir
mp3 m4r: Ücretsiz
Bedava ücretsiz: Yerli Zil Sesleri (Türkçe)
Zil Sesi Boyutu: 450 KB


Hande Yener Benden Bir Tane Daha Yok mp3 zil sesi indir bedava ve ücretsiz olarak Yerli Zil Sesleri (Türkçe) katagorisinde bulunmaktadır.Telefon zil sesleri ni dinleyip indirin ve sevdiğiniz zil sesini,mesaj sesini,alarm sesini,bildirim sesini,sms sesini telefonunuza ayarlayabilirsiniz.

Zil Sesi: 450 KB boyutundadır. iphone - xiaomi - android - ios - samsung - oppo - huawei - OnePlus - Vivo telefon mp3 zil sesi indir telefonların hepsine uyumludur.

Hande Yener Benden Bir Tane Daha Yok mp3 zil sesi indir.Hande Yener, Türk pop müziğinin sevilen ve öne çıkan isimlerinden biridir. Kendisi, müzik kariyeri boyunca birçok başarılı albüme imza atmış ve birçok hit şarkıya imza atmıştır. “Benden Bir Tane Daha Yok” ise, sanatçının 2018 yılında çıkardığı “Aşk Tohumu” albümünde yer alan bir şarkıdır.

Bu zil sesini de beğenebilirsiniz;  Kara sevda emirin zil sesi indir mp3

Hande Yener Benden Bir Tane Daha Yok mp3 zil sesi indir

“Benden Bir Tane Daha Yok” şarkısı, sözleri Sezen Aksu tarafından yazılan ve müziği Ozan Çolakoğlu’na ait olan bir şarkıdır. Şarkının sözleri, aşkın özlemini ve sevgilinin yokluğunda duyulan hasreti anlatmaktadır. Hande Yener’in güçlü vokali ve şarkının hareketli ritmi, dinleyicileri şarkıya bağlamaktadır.

Bu zil sesini de beğenebilirsiniz;  19 Mayıs Mustafa Kemal Atatürk mp3 zil sesi indir

Şarkının mp3 zil sesi versiyonu, mobil cihazlarda kullanılabilen bir zil sesidir. Bu zil sesi, şarkının en hareketli bölümlerinden bir kısmını içermekte ve telefon çaldığında dikkat çekici bir şekilde duyulmaktadır.

Hande Yener’in “Benden Bir Tane Daha Yok” şarkısı, Türk pop müziğinin sevilen şarkılarından biridir. Şarkının mp3 zil sesi versiyonu, müzik severlerin mobil cihazlarına indirerek kullanabilecekleri dikkat çekici bir seçenektir.

Bu zil sesini de beğenebilirsiniz;  Kurtuluş Kuş Beni Bu Geceden Öldür ft. Burak Bulut telefon zil sesi indir
13 kez indirildi

YORUM YAZIN